Pomoc w uzyskaniu tego, co jest potrzebne

Nigdy dotąd nabywanie potrzebnego sprzętu i pojazdów ciężarowych, w czasie, gdy były one potrzebne, nie było równie łatwe. Dzięki dogodnym usługom dla nabywcy można sfinansować, dokonać wysyłki, odnowić i chronić nabywane urządzenia.
 

Finansowanie i leasing

Sfinansuj do 100% wartości swojego zakupu bez pierwszej wpłaty i skorzystaj z niskich opłat miesięcznych z Ritchie Bros. Financial Services.
 

Rozwiązania w zakresie finansowania dla dealerów

Uzyskaj sprzęt, którego potrzebujesz, a także pomóż klientom uzyskać to, co jest im potrzebne korzystając z rozwiązań w zakresie finansowania dla dealerów i odsprzedających.

Transport

Skorzystaj z dogodnej usługi spedycyjnej online  w celu uzyskania kosztorysu usług spedycyjnych lub dokonania uzgodnień w zakresie transportu sprzętu.

Usługi odnawiania

Zwiększ wartość swojego sprzętu - oddaj go do wyczyszczenia, naprawy i malowania ekspertom z Ritchie Bros.

Ubezpieczenie

Kup niedrogie ubezpieczenie tranzytowe  oraz ubezpieczenia mienia na miejscu i miej pewność, że przez cały czas ubezpieczenie chroni Twoje maszyny.

Warranties

Protect yourself against costly repairs and have peace of mind after the auction with a Ritchie Bros. warranty on select equipment and trucks.

Ritchie Bros. Financial Services Currency Exchange

Dzięki Ritchie Bros. Financial Services Currency Exchange możesz płacić za zakupy dokonane podczas aukcji w wybranej walucie, z dowolnego miejsca na ziemi i w dowolnym czasie.