Widok zawartości stron

Istnieją dwa sposoby licytacji online podczas aukcji na żywo Ritchie Bros.:
za pośrednictwem komputera lub urządzenia mobilnego

Download on the App StoreGet it on Google Play

(Funkcja ta jest obecnie dostępna w języku angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim i włoskim) 
Wyszukiwanie

Wyszukiwanie

Znajdź sprzęt od producenta,
któremu ufasz

Znajdź aukcje

Znajdź aukcje

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp
do naszych otwartych aukcji z całego świata.

Obserwuj sprzęt

Obserwuj sprzęt

Pobierz aktualizacje na temat sprzętu,
który Cię interesuje.

Licytuj na żywo

Licytuj na żywo

Licytuj w czasie rzeczywistym,
bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

Widok zawartości stron

  1. Aby zacząć licytować, utwórz bezpłatne konto i zarejestruj się.

    Najpierw utwórz bezpłatne konto na naszej stronie internetowej, a następnie zaloguj się do aplikacji mobilnej i zarejestruj się, aby zacząć licytować. W dniu aukcji znajdź aukcję w aplikacji i kliknij „Weź udział w aukcji". Wyreguluj głośność w urządzeniu, aby usłyszeć licytatora w czasie rzeczywistym.

  2. Przygotuj się do udziału w licytacji

    Wybierz przedmiot, który chcesz licytować. Zrobisz to, klikając przycisk służący do licytowania. Po kliknięciu przycisku „Licytuj" zobaczysz komunikat „Oferta przyjęta – bierzesz udział w aukcji", a twoja oferta zostanie natychmiast przekazana do serwisu. Jeśli ktoś przelicytuje Twoją ofertę, pojawi się komunikat „Ktoś przelicytował Twoją ofertę, złóż nową ofertę".

  3. Sprzedano! Poszukaj wiadomości na ekranie

    Licytacja trwa do momentu, gdy przestaną pojawiać się nowe oferty. Jeśli jesteś osobą, która zaoferowała najwyższą kwotę w momencie, gdy prowadzący wypowiedział słowo „Sprzedane", na ekranie pojawi się komunikat „Wygrywasz licytację!". Po zakończeniu aukcji otrzymasz fakturę pocztą e-mail. Po opłaceniu faktury możesz odebrać kupione przedmioty i zacząć z nich korzystać.

Zrozumienie grup wyboru

Pozycje są sprzedawane według numeru partii. Podobne elementy są czasami sprzedawane jako grupa wyboru (pierwsza partia w grupie zostanie wyświetlona w głównym obszarze obrazu). Najwyższy oferent w grupie wyboru wybiera jedną lub więcej partii w zwycięskiej cenie zakupu. Wszelkie pozostałe partie w grupie wyboru są oferowane w tej samej cenie następnemu w kolejności licytującemu, a następnie kolejnym licytującym. Jeśli jakiekolwiek elementy pozostają niesprzedane, prowadzący rozpocznie licytację pozostałych partii ponownie. Jeśli licytujesz przedmioty należące do grupy wyboru, na liście zostanie umieszczonych wiele partii, zaznacz pole wyboru obok partii, która interesuje Cię najbardziej. Możesz wybrać tylko jedną partię, nawet jeśli chcesz kupić więcej niż jedną pozycję w grupie, możesz to zrobić, dopiero gdy cena zostanie ustalona, a licytacja zatrzymana.