Widok zawartości stron

Limity licytacji i wadium

Rejestracja do udziału w licytacji jest bezpłatna, bez względu na to, czy licytujesz osobiście, przez Internet czy przez pośrednika.

W zależności od Twojej historii licytacji i lokalizacji konieczne może być wpłacenie zwrotnego wadium w wysokości 25% kwoty, którą możesz maksymalnie wydać.

Twój limit licytacji to maksymalna kwota, jaką możesz wydać.

 

Firma Ritchie Bros. Umożliwia zwiększenie limitu licytacji na wiele sposobów:

Zweryfikuj swoje konto

Dla zweryfikowanych kont internetowych dostępny może być limit bez konieczności wpłacania zwrotnego wadium.

Zweryfikuj konto

Finansowanie

Wnioskuj o finansowanie nawet do 100% z przedpłatą 0 PLN od Ritchie Bros. Financial Services. W przypadku zatwierdzonych klientów obowiązek wniesienia wadium może zostać uchylony.

Wnioskuj o finansowanie

Wpłać wadium

Wpłać zwrotne wadium w wysokości 25% limitu licytacji za pomocą karty kredytowej lub polecenie przelewu.

Wpłać wadium

 

O wadium

Wadium oraz zasady i formy płatności zależą od miejsca aukcji i Twojej historii licytacji z Ritchie Bros.

 

Wadium wpłacone przez polecenie przelewu

Wpłaty wadium przez polecenie przelewu należy dokonać co najmniej dwa dni bankowe przed aukcją. Zobacz konta, z których można wykonać polecenie przelewu, aby wpłacić wadium.

Wadium wpłacone kartą kredytową

Musisz wpłacić pełną kwotę zakupu w ciągu siedmiu (7) dni od zakończenia aukcji. Jeśli firma Ritchie Bros. nie otrzyma pełnej płatności w ciągu siedmiu (7) dni od zakończenia aukcji, Twoja karta może zostać obciążona automatycznie, a do transakcji doliczona zostanie opłata za usługę iClosing w wysokości 2,95%. Odpowiedzialność za wszelkie opłaty i obciążenia związane z przewalutowaniem ponosi właściciel karty kredytowej.

Wadium można wpłacać za pomocą kart kredytowych Visa, MasterCard lub American Express co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem licytacji online

Wpłaty wadium należy dokonać co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem licytacji online i nie wcześniej niż dwa (2) dni przed aukcją. Środki na Twojej karcie kredytowej zostaną zablokowane na okres do 5 dni w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych oraz do 45 dni w innych krajach. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się ze swoim bankiem.

Autoryzacja lub wstrzymanie wadium nie skutkuje obciążeniem Twojej karty kredytowej, jednak zużywa część Twojego limitu kredytowego. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za wpłaty wadium kartą kredytową.


Potrzebujesz pomocy? Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z działem obsługi klienta przez e-mail lub telefonicznie

USA i Kanada: +1.800.211.3983
Europa: +31.765.242.600
Bliski Wschód: +971.4.812.0600
Międzynarodowi: +1.778.331.5939