Wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces

Niezależnie od rozmiaru Twojej firmy, Ritchie Bros. może pomóc Ci sprzedać sprzęt ciężki i ciężarówki. Dzięki naszym licznym elastycznym rozwiązaniom, wiodącym w branży analizom rynku i niedoścignionym możliwościom generowania globalnego popytu wśród kupujących, możesz sprzedawać sprzęt ciężki, kiedy, gdzie i jak chcesz, generując wymagane zyski. Kiedy sprzedajesz z Ritchie Bros., cała nasza organizacja pracuje dla Ciebie, a Twój sukces i Twoja satysfakcja są naszymi celami.

  • Wiele kanałów sprzedaży
  • Największy globalny popyt wśród kupujących
  • Kompleksowe zarządzanie flotą
  • Dokładne i szczegółowe analizy rynku
  • Ponad 60-letnie doświadczenie

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wypełnij ten formularz lub zadzwoń 732 358 652, aby rozpocząć współpracę

*Zebrane informacje będą przechowywane zgodnie z naszym oświadczeniem o ochronie prywatności.

Rozwiązania sprzedażowe dla Ciebie

Ritchie Bros. Auctioneers

Ritchie Bros. Auctioneers

Aukcje internetowe

Dzięki naszej usłudze all-inclusive wszystko odbędzie się szybciej i prościej. W jej ramach prowadzimy sprzedaż w Twoim imieniu na rynku globalnym, organizując aukcje bez cen minimalnych na jednej z naszych stron internetowych. Zajmujemy się wszystkim: przechowywaniem sprzętu, marketingiem globalnym, zapytaniami od kupujących i zbieraniem należności ze sprzedaży w Twoim imieniu. Ta kompleksowa usługa zdejmuje z Ciebie presję i daje gwarancję sprzedaży. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Dowiedz się więcej >

Marketplace-E

Platforma handlowa online

Potrzebujesz pomocy przy sprzedaży sprzętu? Nasz zespół ekspertów Marketplace-E będzie pracował dla Ciebie.

Korzystając z tej platformy, możesz sprzedawać ze swojej lokalizacji lub któregoś z naszych placów aukcyjnych. Dzięki naszym opcjom „Kup teraz" i „Złóż ofertę" masz pełną kontrolę nad ceną i czasem sprzedaży. To my zajmiemy się negocjacjami i zawarciem transakcji, a Ty nie musisz się niczym przejmować. Zapewniamy również porady w zakresie cen na podstawie aktualnych danych rynkowych, tak aby zmaksymalizować Twoje zyski.

Dowiedz się więcej >

Marketplace-E
Mascus

Mascus

Strona internetowa z ogłoszeniami

Mascus to największa w Europie strona internetowa z ofertami kupna i sprzedaży używanego sprzętu ciężkiego oraz pojazdów przemysłowych Każdego miesiąca odwiedzają ją ponad 3 miliony kupujących, a zaufało jej już ponad 6000 profesjonalnych sprzedawców. Zamieść ofertę sprzedaży swojego sprzętu na platformie Mascus, dzięki czemu kupujący będą mogli ją znaleźć, a proces sprzedaży zakończysz bezpośrednio przez telefon, e-mail lub WhatsApp. Kontrolujesz każdy etap sprzedaży.

Dowiedz się więcej >

Ritchie Bros.

Sprzedaj sprzęt nam

Sprzęt możesz również sprzedać bezpośrednio firmie Ritchie Bros. Wycenimy Twoją maszynę, przedstawimy ofertę i zapewnimy szybką płatność. Dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb — zapytaj nas o dostępne możliwości.

Ritchie Bros.

Największy globalny popyt wśród kupujących

Nikt nie napędza globalnego popytu i zaufania kupujących tak jak Ritchie Bros. Sprzedając u nas, czerpiesz korzyści z naszych międzynarodowych kampanii marketingowych, które przyciągają najbardziej zmotywowanych nabywców z całego świata.

Więcej profesjonalnych nabywców

Więcej profesjonalnych nabywców

Jesteśmy liderami marketingu wielokanałowego, dysponujemy największą w branży bazą aktywnych klientów.

Bardziej zaangażowani nabywcy

Bardziej zaangażowani nabywcy

Szczegółowe raporty z inspekcji zawierające setki zdjęć i filmów, możliwość osobistego oglądania maszyn, a także marka Ritchie Bros. — to wszystko zapewnia spokój nabywcom.

Bardziej aktywni nabywcy

Bardziej aktywni nabywcy

Ponad 158 mln odwiedzin stron internetowych Ritchie Bros., wzrost o 13% (rok do roku)
Rekordowa liczba zarejestrowanych licytujących (licytacje na żywo), ponad 1,37 mln, wzrost o 12% (rok do roku)