Jak sprzedać maszyny z Ritchie Bros?

Sprzedaż maszyn nigdy nie była tak prosta

Jak sprzedać maszyny? Niezależnie od tego, czy Twoja firma jest duża, czy mała, Ritchie Bros. może szybko i bezpiecznie sprzedać Twoje maszyny ciężkie i samochody ciężarowe. Nasza usługa jest kompleksowa, co znaczy, że zajmujemy się całym procesem sprzedaży za Ciebie, dzięki czemu możesz dbać o swój biznes, podczas gdy my będziemy pracować nad maksymalizacją Twoich zyskówAukcje Ritchie Bros. to łatwy, efektywny i bezproblemowy sposób na sprzedaż sprzętu ciężkiego. 

Powody do sprzedaży z Ritchie Bros.

 1. Kompleksowa usługa

  Jak sprzedać sprzęt? Zajmujemy się całym procesem sprzedaży – przechowywaniem sprzętu, marketingiem globalnym, zapytaniami nabywców, prowadzeniem aukcji, pobieraniem płatności w Twoim imieniu oraz zarządzaniem wszelkimi sprawami posprzedażowymi. Nasze kompleksowe usługi pozwalają oszczędzać czas i pieniądze, dzięki czemu możesz skupić się na prowadzeniu własnego biznesu, podczas gdy my pracujemy, aby osiągnąć dla Ciebie najwyższe zyski. Reklamujemy każdą sprzedawaną przez nas maszynę, identyfikując ją i aktywnie kierując do nabywców z podziałem na sektory, lokalizację geograficzną oraz przeznaczenie, korzystając z wiodącej analizy opartej na danych.

 2. Pewność sprzedaży

  Każdy sprzęt jest sprzedawany oferentowi, który zaproponuje najwyższą cenę w dniu licytacji, a gotówkę otrzymasz do ręki w ciągu 21 dni. Nasza globalna sieć i zasięg, rozwiązania sprzedażowe oraz usługi dodatkowe przyciągają najbardziej zmotywowanych nabywców z całego świata. Niezależnie od tego czy posiadasz jedną maszynę, czy całą flotę sprzętów na sprzedaż skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zamienić je w gotówkę. Oferujemy również opcje płatności z góry

 3. Dostęp do nabywców z całego świata

  Za pośrednictwem naszej sieci przedstawicieli w ponad 25 krajach, wielojęzycznego marketingu oraz licytacji na placu aukcyjnym i online (w 7 językach) dotrzesz do tysięcy zarejestrowanych nabywców z całego świata. Sprzedaż z nami oznacza światowej klasy marketing Twojego sprzętu online i na placach aukcyjnych. Wszystkie nasze działania marketingowe sprowadzają się do jednego — uzyskania najlepszych wyników dla naszych klientów.

 4. Maksymalne zyski

  Przyciągamy konkurencyjnych nabywców z obszarów o wysokim popycie, co oznacza, że otrzymujesz najwyższe zyski. Większość kupujących na naszych aukcjach to użytkownicy końcowi, którzy zazwyczaj płacą więcej, aby otrzymać potrzebny im sprzęt. Jednorazowa transakcja nigdy nie jest normą. Większość relacji między naszymi klientami i pracownikami obejmuje dziesiątki lat, a nawet wiele pokoleń, ponieważ sprzedaż z firmą Ritchie Bros. to nie tylko zwykły biznes. Pokładacie w nas zaufanie, że pomożemy Wam osiągnąć Wasze cele biznesowe — a my traktujemy to zobowiązanie bardzo poważnie. Zobacz również wyniki aukcji z ostatnich 2 lat.

 5. Ponad 60 lat specjalistycznej wiedzy branżowej

  Pomagamy ludziom pomyślnie sprzedawać maszyny od ponad 60 lat. Nasz rozwój jest napędzany chęcią zapewnienia klientom większej liczby rozwiązań. Oprócz naszych ekscytujących aukcji internetowych oferujemy też usługi takie jak analiza trendów rynkowych, wsparcie w zakresie zarządzania flotą, doradztwo finansowe, usługi logistyczne i wiele innych. 

 6. Elastyczne opcje sprzedaży

  Oferujemy elastyczne opcje sprzedaży maszyn, w tym bezpośrednią prowizję, gwarancję brutto, a nawet bezpośredni zakup. Możesz sprzedać swój sprzęt na regularnej aukcji na jednym z naszych 40+ stałych placów aukcyjnych; możemy również przeprowadzić kompleksową aukcję w twoim lokalizacji lub na miejscu wynajętym w pobliżu. Każdego roku przeprowadzamy również dziesiątki aukcji w gospodarstwach rolnych w całej Kanadzie. 

  Współpracując z Ritchie Bros., współpracujesz z partnerem, który jest zaangażowany w Twój sukces. Dowiedz się więcej o naszych aukcjach.

   

Próbowaliśmy wszystkiego, ale mamy poczucie, że w firmie Ritchie Bros. otrzymujemy najwięcej za wydane na ten cel środki.

Tom Mastera; Jr. Davis Construction (Orlando, Floryda)

Jako Menadżer ds. sprzętu z dwudziestoletnim doświadczeniem, Tom Mastera korzystał z wielu różnych metod sprzedaży urządzeń.

Wskazówki i zasoby, które pomogą w przeprowadzeniu sprzedaży

10 pytań pozwalających na podjęcie decyzji o najlepszym sposobie sprzedaży maszyn

Chcąc sprzedać maszyny ciężkie mamy do dyspozycji wiele możliwości: aukcje, sprzedaż prywatną, dealerów, pośredników i innych. Dlatego też decyzja o wyborze którejś z tych metod może być trudna. Zadanie poniższych pytań może pomóc w podjęciu decyzji dotyczącej wyboru najłatwiejszej opcji. 

5 sposobów na maksymalizację zysków ze sprzedaży używanych maszyn

Co roku dziesiątki tysięcy osób podejmują decyzję o sprzedaży używanych maszyn na aukcji Ritchie Bros. bez ceny minimalnej. Wiedzą, że mogą liczyć na pewność sprzedaży – każdy sprzęt sprzedawany jest osobie, która wylicytuje najwyższą cenę w dniu aukcji – a my pomagamy im w uzyskaniu globalnej wartości rynkowej posiadanych aktywów. W tym miejscu przedstawiamy pięć wskazówek pozwalających na maksymalizację przychodów.

Jesteś zainteresowany sprzedażą maszyn ciężkich?

Skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia darmowej wyceny, bez zobowiązań.

+48 606 327 406     Zacznij od skontaktowania się z nami