Sprzedaż maszyn nigdy nie była tak prosta

Niezależnie od tego, czy Twoja firma jest duża, czy mała, Ritchie Bros. może szybko i łatwo sprzedać Twoje maszyny ciężkie i samochody ciężarowe. Nasza usługa jest kompleksowa, co znaczy, że zajmujemy się całym procesem sprzedaży za Ciebie, dzięki czemu możesz dbać o swój biznes. Aukcje Ritchie Bros. to łatwy, efektywny i bezproblemowy sposób na sprzedaż, który daje ci najlepsze możliwe zyski.

Powody do sprzedaży z Ritchie Bros.

 1. Kompleksowa usługa

  Zajmujemy się całym procesem sprzedaży – przechowywaniem sprzętu, marketingiem globalnym, zapytaniami nabywców, prowadzeniem aukcji, pobieraniem płatności w Twoim imieniu oraz zarządzaniem wszelkimi sprawami posprzedażowymi. Nasze kompleksowe usługi pozwalają oszczędzać czas i pieniądze, dzięki czemu możesz skupić się na prowadzeniu własnego biznesu, podczas gdy my pracujemy, aby osiągnąć dla Ciebie najwyższe zyski.

 2. Pewność sprzedaży

  Każdy sprzęt jest sprzedawany oferentowi, który zaproponuje najwyższą cenę w dniu licytacji, a gotówkę otrzymasz do ręki w ciągu 21 dni. Niezależnie od tego czy posiadasz jedną maszynę, czy całą flotę sprzętów na sprzedaż skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zamienić je w gotówkę. Oferujemy również opcje płatności z góry

 3. Dostęp do nabywców z całego świata

  Za pośrednictwem naszej sieci przedstawicieli w ponad 25 krajach, wielojęzycznego marketingu oraz licytacji na placu aukcyjnym i online (w 7 językach) dotrzesz do tysięcy zarejestrowanych nabywców z całego świata.

 4. Maksymalne zyski

  Przyciągamy konkurencyjnych nabywców z obszarów o wysokim popycie, co oznacza, że otrzymujesz najwyższe zyski. Większość kupujących na naszych aukcjach to użytkownicy końcowi, którzy zazwyczaj płacą więcej, aby otrzymać potrzebny im sprzęt. Zobacz wyniki aukcji z ostatnich 2 lat.

 5. Ponad 60 lat specjalistycznej wiedzy branżowej

  Pomagamy ludziom pomyślnie sprzedawać maszyny od ponad 60 lat. A do twojej dyspozycji jest cały zespół ekspertów pracujących dla Ciebie – sprzedaż, marketing, usługi internetowe, obsługa klienta, księgowość i inne.

 6. Elastyczne opcje sprzedaży

  Oferujemy elastyczne opcje sprzedaży maszyn, w tym bezpośrednią prowizję, gwarancję brutto, a nawet bezpośredni zakup.

  Możesz sprzedać swój sprzęt na regularnej aukcji na jednym z naszych 40+ stałych placów aukcyjnych; możemy również przeprowadzić kompleksową aukcję w twoim lokalizacji lub na miejscu wynajętym w pobliżu. Każdego roku przeprowadzamy również dziesiątki aukcji w gospodarstwach rolnych w całej Kanadzie. 
   

   

Tom Mastera; Jr. Davis Construction (Orlando, Floryda)

Próbowaliśmy wszystkiego, ale mamy poczucie, że w firmie Ritchie Bros. otrzymujemy najwięcej za wydane na ten cel środki.

Tom Mastera; Jr. Davis Construction (Orlando, Floryda)

Jako Menadżer ds. sprzętu z dwudziestoletnim doświadczeniem, Tom Mastera korzystał z wielu różnych metod sprzedaży urządzeń.

Wskazówki i zasoby, które pomogą w przeprowadzeniu sprzedaży

10 pytań pozwalających na podjęcie decyzji o najlepszym sposobie sprzedaży maszyn

Chcąc sprzedać urządzenia mamy do dyspozycji wiele możliwości: aukcje, sprzedaż prywatną, dealerów, pośredników i innych. Dlatego też decyzja o wyborze którejś z tych metod może być trudna. Zadanie poniższych pytań może pomóc w podjęciu decyzji dotyczącej wyboru najłatwiejszej opcji. 

5 sposobów na maksymalizację zysków ze sprzedaży używanych maszyn

Co roku dziesiątki tysięcy osób podejmują decyzję o sprzedaży używanych maszyn na aukcji Ritchie Bros. bez ceny minimalnej. Wiedzą, że mogą liczyć na pewność sprzedaży – każdy sprzęt sprzedawany jest osobie, która wylicytuje najwyższą cenę w dniu aukcji – a my pomagamy im w uzyskaniu globalnej wartości rynkowej posiadanych aktywów. W tym miejscu przedstawiamy pięć wskazówek pozwalających na maksymalizację przychodów.

Jesteś zainteresowany sprzedażą?

Skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia darmowej wyceny, bez zobowiązań.

+48 660 797 300     Zacznij od skontaktowania się z nami