Widok zawartości stron

Płatności

Firma Ritchie Bros. Umożliwia zapłatę za zakupy wiele sposobów:

  • Skorzystaj z możliwości finansowania nawet do 100%, z przedpłatą 0 PLN, bez żadnych opłat przez pierwsze 90 dni* lub wielu opcji leasingu oferowanych przez Ritchie Bros. Financial Services.
  • Dokonaj płatności przez polecenie przelewu. Zobacz konta, z których możesz zapłacić przez polecenie przelewu.
  • Dokonaj płatności kartą kredytową. Skorzystaj z naszych usług płatności internetowych, by płacić za zakupy kartami Visa lub MasterCard lub AMEX. Opłata za usługę iClosing w wysokości 2,95% dotyczy płatności dokonanych za pomocą wszystkich kart kredytowych
  • Zabezpiecz preferowany kurs wymiany podczas zakupów na aukcjach międzynarodowych i płać w walucie swojego kraju, korzystając z usług Ritchie Bros. Financial Services Currency Exchange. (ta opcja jest obecnie dostępna w przypadku zakupów na aukcjach w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie)
  • Obecnie nie przyjmujemy płatności przez elektroniczny transfer środków lub gotówka

Zapłać za zakupy online


Informacje o płatnościach

Zasady i formy płatności zależą od miejsca aukcji

 

Wszystkie przedmioty na aukcjach Ritchie Bros. są sprzedawane w stanie i miejscu, w którym aktualnie się znajdują. Wszystkie aukcje są ostateczne i nie podlegają unieważnieniu. Nie przyznajemy zwrotów pieniędzy, a płatności kartą kredytową nie można cofnąć.

Jeśli firma Ritchie Bros. nie otrzyma pełnej płatności w ciągu siedmiu (7) dni od zakończenia aukcji, Twoja karta może zostać obciążona automatycznie, a do transakcji doliczona zostanie opłata za usługę iClosing w wysokości 2,95%. Odpowiedzialność za wszelkie opłaty i obciążenia związane z przewalutowaniem ponosi właściciel karty kredytowej.

Płatności kartą kredytową za zakupy na aukcjach nie mogą przekraczać kwoty10 000 na transakcje w walucie danej aukcji (lub 1 000 000 JPY)


Potrzebujesz pomocy? Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z działem obsługi klienta przez e-mail lub telefonicznie

USA i Kanada: +1.800.211.3983
Europa: +31.765.242.600
Bliski Wschód: +971.4.812.0600
Międzynarodowi: +1.778.331.5939