Składanie ofert za pośrednictwem pełnomocnika stanowi wspaniałą alternatywę w przypadku licytowania pozycji sprzedawanych mniej więcej w tym samym czasie lub gdy trzeba licytować z odległego miejsca bez niezawodnego dostępu do Internetu.

 1. Zarejestruj się, aby licytować w kompleksie aukcyjnym

  Rejestracja otwiera się na kilka dni przed aukcją. Trzeba będzie okazać dowód tożsamości ze zdjęciem (np. dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy): może wystąpić konieczność złożenia zwrotnej kaucji.

 2. Załóż ofertę za pośrednictwem pełnomocnika osobiście lub telefonicznie

  Ofertę za pośrednictwem pełnomocnika można złożyć, gdy tylko aukcja znajdzie się w katalogu; zwykle na od dwóch do pięciu dni przez aukcją lub w dniu aukcji. Wypełnij i zwróć formularz licytowania za pośrednictwem pełnomocnika osobiście lub elektronicznie.

  Prosimy zauważyć, że minimalna oferta składana za pośrednictwem pełnomocnika, jaką przyjmiemy przez telefon, wynosi 10000 (w walucie aukcji lub 1 000 000 JPY w Japonii).

 3. Będziemy licytować za Państwa

  Licytujemy w Państwa imieniu do maksymalnej, podanej przez Państwa kwoty. Zakup zostanie dokonany po najniższej możliwej stawce.

 4. Dowiedz się, czy złożyłeś najwyższą ofertę

  Jeśli Państwa oferta jest najwyższą ofertą, gdy osoba prowadząca aukcję wypowie słowo: "Sprzedano!", pozycja zostanie Państwu sprzedana. Jeśli złożycie Państwo ofertę za pośrednictwem pełnomocnika przez telefon, skontaktujemy się z Państwem telefonicznie, aby poinformować Państwa o wysokości ceny sprzedaży. Jeśli są Państwo na miejscu aukcji, prosimy udać się do rejestracji lub skontaktować się telefonicznie, a my powiemy Państwu, czy złożyli Państwo najwyższą ofertę.

 5. Zapłać i odbierz swoje zakupy

  Po aukcji otrzymają Państwo fakturę e-mailem lub będzie ona do odbioru w rejestracji. Po uiszczeniu pełnej kwoty faktury można odebrać swoje zakupy i rozpocząć nimi pracę!

More bidding options

In person at the auction site

Anyone can register and bid in person at our live auctions.

Bidding online in real time

Bid online at any Ritchie Bros. auction around the world.

In a Timed Auction

Check our website, the auction brochure or your auction day listing catalog to find out if items are being sold by Timed Auction.

Using our Mobile App

Bid in real-time with your mobile device from anywhere in any live auction. Our app supports 5 languages – English, French, Italian, German, Spanish.

Pytania? Prosimy o kontakt z Obsługą Klienta

USA i Kanada 1.800.211.3983

Europa +31.765.242.600

Bliski Wschód +971.4.812.0600

Międzynarodowy +1.778.331.5939