Dzięki Ritchie Bros. Financial Services Currency Exchange możesz płacić za zakupy dokonane podczas aukcji w wybranej walucie, z dowolnego miejsca na ziemi i w dowolnym czasie (obecnie możliwe jest to w USA i Kanadzie).

Licytuj zgodnie z preferowanym kursem walutowym, płać w walucie lokalnej.

Płacenie za zakupy na aukcjach w swojej walucie nigdy nie było prostsze. Licytuj zgodnie z preferowanym kursem walutowym, zobacz cenę całkowitą w walucie swojego kraju w kilku prostych krokach z Ritchie Bros. Financial Services Currency Exchange, a następnie opłać fakturę poleceniem przelewu.

Ritchie Bros. rozpoczął współpracę z wiodącą instytucją finansową, by oferować tę usługę naszym międzynarodowym nabywcom.

Jak to działa

1. Zaloguj się do swojego konta na rbauction.com.

Wejdź na portal Ritchie Bros. Financial Services Currency Exchange za pośrednictwem swojego konta online na stronie Ritchie Bros. Auctioneers. Obejrzyj swoją historię zakupów, faktury oraz kwoty do zapłacenia, a następnie wybierz narzędzie „Wymiana waluty", aby rozpocząć proces.

2. Wprowadź szczegóły płatności.

Po wejściu na Ritchie Bros. Financial Services Currency Exchange po prostu wybierz preferowaną walutę. Zobaczysz wtedy wymaganą kwotę w walucie swojego kraju obliczoną na podstawie preferowanego kursu walutowego oferowanego przez Ritchie Bros. Financial Services oraz naszego partnera będącego wiodącą instytucją finansową. Ten kurs wymiany jest blokowany na 48 godzin – oznacza to brak wahań kursu wymiany w czasie finalizowania transakcji.

3. Wprowadź informacje o płatniku.

Wprowadź szczegóły dotyczące płatnika, przeczytaj dokładnie Regulamin a następnie kliknij „Akceptuj" oraz „Prześlij".

4. Rozpocznij polecenie przelewu.

W ciągu 48 godzin skorzystaj z instrukcji płatności oraz kodu referencyjnego i prześlij dane do oddziału Twojego banku, na stronę bankowości komercyjnej lub do Twojego doradcy. Twój bank będzie po prostu postępował zgodnie z instrukcjami i wykona przelew. Zostaniesz powiadomiony, gdy uczestnicy aukcji Ritchie Bros. otrzymają Twoją płatność.