



Zdjęcia: 76
Lokalizacja
South Vienna, OH
South Vienna, OH
Przebieg
4001 godz.
4001 godz.
Numer seryjny
A268N31649U
A268N31649U
Loading...
Ten przedmiot jest chroniony przez certyfikat IronClad Assurance
Kupuj bez obaw i ze świadomością, że sprzęt został poddany dokładnej kontroli przez wykwalifikowanego inspektora.
Numer identyfikatora
#14239879
Na miejscu aukcji
Tak
Funkcje
3 Stage Mast, Full Free Lift, 189 in Max Lift Height, 81.5 in Lowered Mast Height, 53 in Forks, Side Shift, Fork Positioner, 48 V, Battery Charger















Zdjęcie, lewy górny róg
Zdjęcie, lewy dolny róg
Zdjęcie, prawy dolny róg
Zdjęcie, prawy górny róg
Numer seryjny/numer identyfikacyjny pojazdu
A268N31649U
Paint
Damage
Body Panels
No visible damage or missing components.
Fenders
No visible damage or missing components
Hand Rails
No visible damage or missing components
Exterior Lights
All lights operational


Sygnalizator jazdy
Operational
Sygnał dźwiękowy
Operational
Pasy bezpieczeństwa
Operational
Wyłącznik/blokada bezpieczeństwa
Operational
Current Safety Manual
Current Operator/Maintenance Manual











Lusterka
Seat/Armrests
Operator seat armrest damaged
Układ hydrauliczny elementów sterujących
Elementy sterujące układem sterowania
Elementy sterujące mechanizmem napędowym zębatym
Kontrolki ostrzegawcze silnika
Operational
Wskaźniki
Operational
Hour Meter
4001 hrs, Operational hour meter-No guarantees made as to actual hours/miles/kilometers; the inspection report reflects what can be visually observed.
Ograniczona kontrola funkcji (przekrój poprzeczny)
The main components are in place and operational as noted.



Akumulatory
Weak or under-charged
Przewody i złącza
Prostownik
Appears normal - Not operationally checked, 480 Volt, 3-Phase
Ograniczona kontrola funkcji
The electrical system was operational in a limited check.

oś przednia
Silniki napędu
Not tested
Limited Function Check
The drivetrain could not be operationally checked. Batteries too weak















Pompy (układ hydrauliczny)
Zawory
Zbiornik układu hydraulicznego
Węże (układ hydrauliczny)
Leaking front left
Steering Cylinders
Free Lift Cylinder
Siłowniki podnoszenia masztu
Cylindry nachylenia masztu
Boczny przesuw cylindra
Fork Positioning Cylinder (on fork carriage)
Ograniczona kontrola funkcji
The hydraulic system was operational.





























Stan masztu/wysięgnika
Łańcuch/napinacze
Wały i prowadnice wózka
Oparcie siedzenia wózka
Przemieszczenie boczne
Forks
Linka układu kierowniczego
Stan ramy
Pompa hamulcowa/sterowanie hamulca
Not tested
Hamulec postojowy
Not tested
Ograniczona kontrola funkcji (hamulce)
The brakes were not operationally checked.
Left Front Tire
No visible defects
Left Rear Tire
No visible defects
Right Rear Tire
No visible defects
Right Front Tire
No visible defects
Tire Condition
Wheel Condition
No visible damage or missing components
Przedmioty muszą być opłacone w całości do dnia środa, 8 stycznia 2031. Opłaty za opóźnienie będą naliczane po upływie terminu.
Dostarcz swój sprzęt ciężki tam, gdzie jest potrzebny, dzięki oferowanym przez Ritchie Bros. kompleksowym rozwiązaniom logistycznym i wysyłkowym bezpośrednio do odbiorcy. Dzięki naszej kompleksowej usłudze dostarczania przez różne kraje, kontynenty i oceany otrzymasz swój sprzęt ciężki szybko i bez problemów.
Szczegółowe informacje o sprzęcie mają ograniczony zakres, a firma Ritchie Bros. Auctioneers nie sprawdzała żadnych aspektów ani komponentów urządzenia innych niż wyraźnie określone w niniejszym dokumencie. O ile nie zostało to wyraźnie stwierdzone, nie składamy żadnych oświadczeń ani gwarancji, wyraźnych lub dorozumianych, dotyczących sprzętu lub jego komponentów, w tym między innymi oświadczeń lub gwarancji dotyczących funkcjonalności lub zgodności z jakąkolwiek normą bezpieczeństwa bądź wymogami jakiegokolwiek właściwego organu lub organu regulacyjnego, przydatności do określonego celu lub przydatności handlowej. Zdecydowanie zaleca się przeprowadzenie własnej szczegółowej inspekcji sprzętu przed złożeniem oferty.
Sprzęt nie jest testowany pod obciążeniem ani uruchamiany na wszystkich dostępnych biegach. Nie zapewniamy ani nie gwarantujemy, że sprzęt działa zgodnie ze specyfikacjami producenta. Nie przeprowadzono żadnej kontroli w odniesieniu do jakichkolwiek aspektów funkcjonalności innych niż te jednoznacznie określone w niniejszym dokumencie. Udostępniono tylko wybrane zdjęcia poszczególnych elementów podwozia, które mogą nie odzwierciedlać stanu całego podwozia.
Podane wymiary mają jedynie charakter szacunkowy. Rzeczywiste wymiary z ładunkiem mogą się różnić w zależności od wysokości ciężarówki/przyczepy oraz konfiguracji/pozycji załadowanej maszyny. Obowiązkiem nabywcy jest pomiar wszystkich ładunków przed opuszczeniem naszego placu aukcyjnego, aby upewnić się, że ładunek jest bezpieczny podczas transportu. Wszystkie pomiary powinny zostać zweryfikowane przez nabywcę. Nie należy polegać na tych pomiarach do celów transportowych.