




Zdjęcia: 57
Brisbane, QLD, AUS
1FVJAWCK85L995235
Loading...
Raport z kontroli będzie wkrótce dostępny. Zajrzyj tutaj później.
Numer identyfikatora
#14073630
Na miejscu aukcji
Tak
Rok
2004
Producent
Model
Typ zasobu
Numer seryjny lub VIN
1FVJAWCK85L995235
Funkcje
Detroit Series 60 500 hp Engine, Eaton Fuller RTLO-18918B 18-Speed Manual Transmission, 46000 lb Rears, 4000 mm Wheelbase, Air Suspension, 295/80R22.5 Front Tires, 11R22.5 Rear Tires, PTO, Air Sliding 5th Wheel, GVM 24 t, GCM 90 t
Uwagi
- This item is not subject to GST









Zdjęcie, lewy górny róg
Zdjęcie, lewy dolny róg
Zdjęcie, prawy dolny róg
Zdjęcie, prawy górny róg
Numer seryjny/numer identyfikacyjny pojazdu
1FVJAWCK85L995235

































Limited Function Check
The drivetrain could not be operationally checked.

Brakes
The brakes could not be operationally checked.

Ograniczona kontrola funkcji
The hydraulic system could not be operationally checked.













Przedmioty muszą być opłacone w całości do dnia czwartek, 4 grudnia 2025. Opłaty za opóźnienie będą naliczane po upływie terminu.
PłatnościDostarcz swój sprzęt ciężki tam, gdzie jest potrzebny, dzięki oferowanym przez Ritchie Bros. kompleksowym rozwiązaniom logistycznym i wysyłkowym bezpośrednio do odbiorcy. Dzięki naszej kompleksowej usłudze dostarczania przez różne kraje, kontynenty i oceany otrzymasz swój sprzęt ciężki szybko i bez problemów.
Szczegółowe informacje o sprzęcie mają ograniczony zakres, a firma Ritchie Bros. Auctioneers nie sprawdzała żadnych aspektów ani komponentów urządzenia innych niż wyraźnie określone w niniejszym dokumencie. O ile nie zostało to wyraźnie stwierdzone, nie składamy żadnych oświadczeń ani gwarancji, wyraźnych lub dorozumianych, dotyczących sprzętu lub jego komponentów, w tym między innymi oświadczeń lub gwarancji dotyczących funkcjonalności lub zgodności z jakąkolwiek normą bezpieczeństwa bądź wymogami jakiegokolwiek właściwego organu lub organu regulacyjnego, przydatności do określonego celu lub przydatności handlowej. Zdecydowanie zaleca się przeprowadzenie własnej szczegółowej inspekcji sprzętu przed złożeniem oferty.
Sprzęt nie jest testowany pod obciążeniem ani uruchamiany na wszystkich dostępnych biegach. Nie zapewniamy ani nie gwarantujemy, że sprzęt działa zgodnie ze specyfikacjami producenta. Nie przeprowadzono żadnej kontroli w odniesieniu do jakichkolwiek aspektów funkcjonalności innych niż te jednoznacznie określone w niniejszym dokumencie. Udostępniono tylko wybrane zdjęcia poszczególnych elementów podwozia, które mogą nie odzwierciedlać stanu całego podwozia.
Podane wymiary mają jedynie charakter szacunkowy. Rzeczywiste wymiary z ładunkiem mogą się różnić w zależności od wysokości ciężarówki/przyczepy oraz konfiguracji/pozycji załadowanej maszyny. Obowiązkiem nabywcy jest pomiar wszystkich ładunków przed opuszczeniem naszego placu aukcyjnego, aby upewnić się, że ładunek jest bezpieczny podczas transportu. Wszystkie pomiary powinny zostać zweryfikowane przez nabywcę. Nie należy polegać na tych pomiarach do celów transportowych.