RBA Publisher

Wymagane działanie: włącz licytację Zakończono rejestrację na aukcję Odmówiono rejestracji w serwisie. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z działem obsługi klienta pod adresem csg@rbauction.com. Teraz na żywo Przejdź do aukcji na żywo Tryb podglądu aukcji Wejdź na Aukcję Czasową Rejestruj Włącz licytację /heavy-equipment-auctions/ring-coverage-details?eventId=2020214&a=bid /heavy-equipment-auctions/ring-coverage-details?eventId=2020214&a=view /heavy-equipment-auctions/ring-coverage-details?eventId=2020214&a=tal /online-bidding-registration?eventId=2020214 /myaccount/-/speedy-today-auction/2020214 ${loc.onboardingMsgHeadingTxt} ${loc.onboardingMsgDescriptionTxt} ${loc.onboardingMsgEasierToFindTxt} ${loc.onboardingMsgAuctionSiteTxt} ${loc.onboardingMsgBiddingInfoTxt} ${loc.onboardingMsgBookmarkTxt} Udało Ci się wylicytować pozycje ({0})!

Aukcja odbędzie się wyłącznie w formie Aukcji Czasowej (TAL) – Nie będzie aukcji na żywo. Licytacja rozpocznie się 5 czerwca.

https://www.rbauction.pl/buying/how-to-buy/at-a-timed-auction

Dubai, ARE

poniedziałek 29 cze, 2020
Rozpoczęcie 9:00 AM ({0} {1} twoja strefa czasowa)
Aukcja czasowa rozpocznie się 9:00 AM środa 24 cze, 2020
Ritchie Bros. Auctioneers
Gate 8, Junction 9, Jebel Ali Free Zone, Dubai, United Arab Emirates
Telefon. +97148120600
Faks. +97148838495
Mapy i dojazd Mapy i dojazd

Potrzebujesz finansowania?

Uzyskaj wstępne zatwierdzenie
Więcej sposobów licytowania

Do licytacji lub obejrzenia

Uwaga: Tylko Aukcja Czasowa

Wszystkie maszyny i urządzenia będą sprzedawane wyłącznie online poprzez system Aukcji Czasowych (TAL). Zarejestruj się za darmo i licytuj na naszej kolejnej aukcji na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

Dowiedz się więcej o Aukcji Czasowej

Widok zawartości stron

Przygotuj się do aukcji

Rejestracja w celu złożenia oferty

Jeśli chcesz licytować osobiście na miejscu aukcji, sprawdź poniżej, o której rozpoczyna się rejestracja na placu aukcyjnym. Jeśli chcesz licytować online, zarejestruj się już teraz. Uwaga: może wystąpić konieczność złożenia zwrotnego depozytu. Każdego miesiąca tysiące ludzi na całym świecie kupuje sprzęt budowlany, rolniczy i ciężarówki na aukcjach Ritchie Bros. bez cen minimalnych. Posiadamy maszyny, które będą ci potrzebne do wykonywania prac, świadczenia usług oraz informacje, które pozwolą ci kupować bez obaw. Dowiedz się więcej o Aukcji Czasowej. 

Podgląd sprzętu

Przeglądaj szczegółowe informacje na temat sprzętu oraz zdjęcia online. Na placu aukcyjnym możesz również przetestować i dokonać inspekcji sprzętu lub wysłać tam kogoś w swoim imieniu. Pamiętaj, każda pozycja jest sprzedawana w stanie, w „jakim jest", „w miejscu, w którym się znajduje". 

Przeglądaj na bieżąco nasz katalog – codziennie dodajemy tysiące maszyn na sprzedaż. Sprawdź szczegółowe informacje, zdjęcia i porównuj podobne sprzęty.

Utwórz bezpłatne konto, aby ułatwić sobie przeszukiwanie maszyn.

Sprawdź harmonogram, a potem licytuj!

Sprawdź harmonogram aukcji, aby się dowiedzieć kiedy i gdzie odbędzie się licytacja wybranych przez Ciebie maszyn ciężkich. Zarejestruj się online lub przyjedź na miejsce aukcji wcześniej, aby nie przegapić licytacji. 

Uzyskaj dostęp do aukcji na żywo z aplikacją mobilną Ritchie Bros. bez względu na to, gdzie jesteś. Kupuj maszyny ciężkie i samochody ciężarowe na naszych aukcjach bez cen minimalnych z domu, z biura lub miejsca pracy. Dopóki jesteś połączony z Internetem, możesz licytować online. 

Rejestracja i licytowanie

Dowiedz się więcej na temat lokalizacji placu aukcyjnego, odwiedzając witrynę Dubai, ARE

Sposoby licytowania

Aukcja na żywo

Inne

Waluta aukcji
USD

Godziny i rejestracja

Regularne godziny pracy
Sun - Thu, 8am – 5pm
Fri prior to auction, 8am - 2pm
Sat prior to auction, 8am - 5pm
Zobacz wszystkich przedstawicieli


Dostawa i odbiór sprzętu

Mapy i dojazd

Mapa miejsca aukcji

Pokaż na mapie

Street View Zobacz w Google Maps
  • Plac aukcyjny
  • Centrala aukcji

Uzyskaj środki finansowe na aukcję

W większości obszarów oferujemy elastyczne opcje finansowania i leasingu.

Sprawdź historyczne ceny sprzedaży

Przed dokonaniem zakupu lub sprzedaży, utwórz konto i sprawdź wyniki ostatniej aukcji—ponad 780 000 wystawionych pozycji!

Contact us to sell

Sprzedaj na tej aukcji

Bez względu na wielkość Twojej firmy, możemy Ci pomóc w sprzedaży maszyn — w sposób szybki, skuteczny i bezproblemowy