Skorzystaj z naszej Usługi Płatności Online w celu złożenia kaucji lub dokonania płatności przy pomocy karty Visa lub MasterCard lub AMEX albo uzyskaj informacje dotyczące przelewu pieniędzy lub na inny temat dla określonej aukcji spośród wymienionych poniżej.

Złóż depozyt

Depozyt przelewem lub kartą kredytową

* Na Państwa karcie kredytowej zostanie zablokowana kwota Dowiedz się więcej...

Dokonaj płatności

Proszę dokonać płatności przelewem lub kartą kredytową:

*Do wszystkich płatności dokonywanych kartą kredytową zostanie doliczona opłata manipulacyjna iClosing w wysokości 2,95% Dowiedz się więcej...

Informacje o kaucjach i płatnościach

Zasady i metody dotyczące kaucji i płatności zależą od lokalizacji aukcji oraz Państwa historii licytowania na aukcjach Ritchie Bros.

Proszę wybrać lokalizację aukcji, aby uzyskać konkretne informacje dotyczące kaucji i płatności.

Australia
Kanada
Chiny
Europa
Japonia
Meksyk
Nowa Zelandia
Panama
Wielka Brytania
Stany Zjednoczone
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Usługi płatności online udostępniane przez Paysafe

Paysafe prowadzi pewną i bezpieczną witrynę służącą do obsługi transakcji dokonywanych za pomocą kart kredytowych zawartych przez Ritchie Bros. Online Payment Service. iClosing, spółka stowarzyszona Paysafe świadczy usługi na rachunkach powierniczych (escrow services) w ramach tych transakcji oraz udziela spółce Ritchie Bros. gwarancji płatności. Ritchie Bros. nie prowadzi obsługi kart kredytowych, ani nie otrzymuje i nie przechowuje informacji na temat takich kart.

Więcej informacji na temat kaucji i płatności dokonywanych przy pomocy karty kredytowej.

  • Depozyt można złożyć za pomocą karty Visa lub MasterCard lub AMEX. Podobnie można realizować płatności.
  • Z kart kredytowych można korzystać w celu złożenia depozytu na dowolnej aukcji Ritchie Bros. na całym świecie.
  • Płatności za zakupy kartą kredytową nie mogą przekroczyć 10 000 w walucie aukcji (lub 1 000 000 jenów japońskich).
  • Kart kredytowych można używać do dokonywania płatności na aukcjach w USA, Kanadzie, Panamie, Meksyku, Australii, Japonii, Dubaju oraz w większości krajów w Europie.
  • Usługa dostępna obecnie w języku: angielskim i francuskim
  • Depozyt należy złożyć nie wcześniej niż dwa (2) dni przed aukcją. Blokada ta pozostanie na Państwa karcie kredytowej maksymalnie przez 5 dni w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, oraz do 45 dni poza Kanadą i Stanami Zjednoczonymi.. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z Państwa bankiem.
  • Autoryzacja lub „zamrożenie" kwoty kaucji nie skutkuje naliczeniem opłaty z tego tytułu na karcie kredytowej, ale powoduje wykorzystanie części Państwa limitu kredytowego. Nie ma opłat za usługę z tytułu złożenia kaucji za pomocą karty kredytowej.
  • Mają Państwo siedem (7) dni od zakończenia aukcji na zapłacenie całości kwot za dokonane zakupy. Jeśli Ritchie Bros. nie otrzyma pełnej płatności w ciągu (7) dni od zakończenia aukcji, twoja karta kredytowa może zostać automatycznie obciążona, a od transakcji zostanie naliczone 2,95% opłaty manipulacyjnej firmy iClosing. Wszelkie opłaty i obciążenia z tytułu przewalutowania są ponoszone przez posiadacza karty kredytowej.
  • Opłata za usługę iClosing w wysokości 2,95% bedzie miała zastosowanie do wszystkich płatnosci dokonanych z wykorzystaniem Usługi Płatnosci Online.

Każdy przedmiot na aukcjach Ritchie Bros. jest sprzedawany „w stanie w jakim jest". Wszelkie transakcje sprzedaży mają charakter ostateczny i żadna z nich nie będzie unieważniona. Nie ma zwrotów i nie można anulować płatności realizowanych kartami kredytowymi.

Złóż kaucję kartą kredytową

Dokonaj płatności

Prosimy o kontakt z Obsługą Klienta.

Aby skontaktować się z przedstawicielem ds. obsługi klienta, zadzwoń pod następujące numery w odpowiednich krajach:

Polska +48 732 358 652
USA i Kanada
1 800 211 3983
Europa
+31 765 242 600
Bliski Wschód
+971 4 812 0600
Międzynarodowy
+1 778 331 5939

 

Lub wyślij e-mail w celu uzyskania pomocy.