live-online-auctions-emea.html

Niezależnie od tego, czy Twoja firma jest duża czy mała, czy masz tylko jedną spycharkę, czy całą flotę samochodów ciężarowych — możesz sprzedawać z Ritchie Bros. Aukcje przeprowadzamy od 1958 roku.

Każdego roku dziesiątki tysięcy sprzedawców bierze udział w organizowanych przez Ritchie Bros. aukcjach, gdzie można w szybki i bezpieczny sposób sprzedać sprzęt ciężki, samochody ciężarowe i inne maszyny za najlepszą możliwą cenę. Skorzystaj z możliwości sprzedawania na światowym rynku z naszych kompleksów aukcyjnych i lokalnych placów.

Miejsca prowadzenia naszych aukcji

Miejsca prowadzenia naszych aukcji

Ritchie Bros. regularnie prowadzi sprzedaż w różnych formatach Aukcji Czasowych online. Gromadzimy sprzęt od wielu różnych sprzedawców, a następnie sprzedajemy go podczas aukcji — przyciągając kupujących z całego świata.

Wszystkie nasze place, na których wystawiamy sprzęt, znajdują się w pobliżu głównych autostrad, portów i lotnisk. Dzięki temu można do nich łatwo dotrzeć, transport sprzętu nie stanowi problemu, a w okolicy znajdują się hotele i inne punkty usługowe. Wszystko, co dotyczy naszych profesjonalnych i skutecznie prowadzonych aukcji, usług świadczonych na miejscu, magazynowania i najwyższej klasy obiektów zostało zaplanowane w taki sposób, aby ułatwić zawieranie transakcji sprzedawcom i nabywcom.

Lokalne place – dostęp do globalnej sieci w miejscu zamieszkania

Dzięki naszym lokalnym placom sprzedaż na naszych aukcjach jest jeszcze prostsza i wygodniejsza. Z tej opcji korzystają sprzedawcy, którzy nie chcą transportować swoich maszyn daleko i chcą zwolnić miejsce na własnym placu. Lokalne place to oferują możliwość umówienia się na spotkanie z personelem, dobra widoczność ofert wśród potencjalnych nabywców przejeżdżających w pobliżu, a także łatwość sprawdzenia i odbioru sprzętu przez kupującego.

Lokalne place – dostęp do globalnej sieci w miejscu zamieszkania
Aukcje czasowe online

Aukcje czasowe online

Aukcje czasowe online to prosty i wygodny sposób kupna i sprzedaży sprzętu. Każdego roku sprzedajemy dziesiątki tysięcy maszyn za pośrednictwem naszej wiodącej w branży platformy – od sprzętu rolniczego, budowlanego i transportowego po osprzęt, towary konsumpcyjne i wiele innych.

Aukcje czasowe to łatwy w użyciu system sprzedaży internetowej odbywającej się bez licytatora. Kupujący mogą składać oferty na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej Ritchie Bros. Licytacja rozpoczyna się kilka dni przed datą aukcji i kończy o różnych godzinach w czasie trwania aukcji.