Dowiedz się więcej o analizowaniu cen, licytowaniu, kontroli sprzętu, finansowaniu itp. na naszym blogu, Ritchie Hub. Oto wybór artykułów, które mogą okazać się pomocne.

Jedno zatwierdzenie finansowania. Bogaty wachlarz opcji zakupu sprzętu

Jeśli chodzi o finansowanie sprzętu, usługi Ritchie Bros. Financial Services zapewniają pomoc niezbędną do wykonania kolejnego kroku.

Wskazówki dotyczące kontroli sprzętu, dzięki którym będziesz kupować bez obaw

Zanim złożysz ofertę i dokonasz zakupu, zapoznaj się z artykułami zawierającymi porady dotyczące kontroli sprzętu, aby dowiedzieć się, na co zwracać uwagę w przypadku używanych maszyn.

Sprawdź najnowsze ceny sprzętu za pomocą naszego bezpłatnego narzędzia online

Narzędzie Ritchie Bros. Price Results zapewnia dostęp do dokładnych, aktualnych cen transakcyjnych sprzętu i samochodów ciężarowych sprzedanych za pośrednictwem globalnych kanałów sprzedaży Ritchie Bros.

Porady dla transgranicznych nabywców na aukcjach Ritchie Bros.

Jeśli jesteś nabywcą ze Stanów Zjednoczonych który zmierza na północ, aby licytować osobiście, lub chce licytować online na kanadyjskiej aukcji, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w kupnie i eksporcie zakupionego sprzętu.

Lista kontrolna dla kupujących sprzęt na aukcjach Ritchie Bros.

Jeśli planujesz wziąć udział w aukcji Ritchie Bros., skorzystaj z naszej listy kontrolnej, aby upewnić się, że jesteś na dobrej drodze do zakupu potrzebnego sprzętu lub samochodów ciężarowych.

5 rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie używanego sprzętu

Czemu należy się przyjrzeć podczas sprawdzania używanego ciężkiego sprzętu? Zadaliśmy to samo pytanie, aby zobaczyć, jak odpowiedzą na nie eksperci od sprzętu budowlanego.

Kiedy kupić lub wynająć ciężki sprzęt – 5 czynników do rozważenia

Jak podjąć decyzję o tym, kiedy kupić potrzebny sprzęt i samochody ciężarowe, a kiedy je wynająć? Oto przegląd kilku kwestii, o których warto pamiętać.

Jak przygotować dokumenty do wniosku kredytowego przy rozpoczynaniu nowej działalności

Aby pomóc Ci uzyskać potrzebne środki finansowe dla Twojej nowej lub rozwijającej się małej firmy, przygotowaliśmy krótką listę najczęściej wymaganych dokumentów i informacji.

Kupowanie i wysyłanie ciężkiego sprzętu z całego świata

Dzięki ponad 40 placom aukcyjnym na całym świecie, a także lokalnym placom i sprzedawcom, którzy sprzedają we własnych lokalizacjach, Ritchie Bros. zapewnia kupującym łatwy dostęp do globalnego rynku sprzętu ciężkiego. Zapoznaj się z 6 wskazówkami dotyczącymi zakupu i wysyłki sprzętu na całym świecie.