Światowej klasy kompleksy aukcyjne

Nasze kompleksowe usługi to oszczędność czasu i energii – dzięki temu Ty możesz skoncentrować się na prowadzeniu własnej firmy.

Każdego roku dziesiątki tysięcy sprzedawców bierze udział w organizowanych przez Ritchie Bros. aukcjach bez cen minimalnych, gdzie można w szybki i bezpieczny sposób sprzedać sprzęt ciężki, samochody ciężarowe i inne maszyny za najlepszą możliwą cenę.

Place aukcyjne przeznaczone do prezentacji sprzętu i kontaktu z klientami

  • Wszystkie nasze place aukcyjne znajdują się w pobliżu głównych autostrad, portów i lotnisk. Dzięki temu można do nich łatwo dojechać, transport sprzętu nie stanowi problemu, a w okolicy znajdują się hotele i inne punkty usługowe.
  • Kupujący mogą testować, sprawdzać i porównywać sprzęt od wielu różnych sprzedawców w jednym dogodnym miejscu
  • Bezpieczne place do przechowywania i oglądania sprzętu przez kupujących
  • W pełni wyposażone, najnowocześniejsze obiekty do renowacji
Usługi dla sprzedających

Usługi dla sprzedających

M.in. wyceny, inspekcje, renowacje czy transport pomogą uzyskać lepsze wyniki sprzedaży.
Dowiedz się więcej

Usługi dla kupujących

Usługi dla kupujących

Gdy kupujesz sprzęt przez któryś z naszych licznych i wygodnych kanałów sprzedaży, udostępniamy m.in. następujące usługi: finansowanie, transport, renowacja czy inspekcje.
Dowiedz się więcej

Rozwiązania sprzedażowe

Rozwiązania sprzedażowe

Oferujemy wiele opcji sprzedaży dostosowanych do Twoich potrzeb, terminów i celów.
Dowiedz się więcej

„Ze względu na ilość aktywów, które sprzedajemy każdego roku, ważne jest to, aby współpracować z partnerami takimi jak Ritchie Bros., którzy mogą szybko i skutecznie sprzedać wiele maszyn. Pomaga to również w realizacji i zarządzaniu przepływem gotówki, ponieważ zespół daje nam jasny pogląd dzięki swoim danym z innych aukcji na temat oczekiwanej wartości sprzętu i bardzo szybko dokonuje nam płatności."

- Wayne Edwards, Sunbelt Rentals