sprzedaż całego gospodarstwa, od sprzętu po ziemię — zadbamy o wszystko (dotyczy Ameryki Północnej)

Istnieje wiele powodów, dla których warto sprzedać gospodarstwo. Jest jeszcze więcej powodów, aby zrobić to za pośrednictwem aukcji Ritchie Bros. bez cen minimalnych przeprowadzanej w gospodarstwie na terenie Kanady lub USA. Jeśli planujesz przejście na emeryturę albo zmianę lokalizacji, wielkości lub profilu swojej działalności, firma Ritchie Bros. może Ci w tym pomóc. Nasze aukcje w gospodarstwach zapewniają rolnikom zainteresowanie profesjonalnych nabywców, wyższe zyski, a co najważniejsze, możliwość zmiany.

Jeśli chcesz sprzedać gospodarstwo wraz ze sprzętem, skontaktuj się z najbliższym przedstawicielem Ritchie Bros., aby zorganizować aukcję bez cen minimalnych.

Sprzedaż w gospodarstwie

Sprzedaż w gospodarstwie: zajmiemy się wszystkim za naszych klientów.

Gdy nadchodzi czas sprzedaży sprzętu rolniczego, gruntu rolnego lub obydwu tych rzeczy, potrzebujesz firmy aukcyjnej, na której możesz polegać — firmy z doświadczeniem, wiedzą o rynku i solidną reputacją zdobytą przy pomaganiu rolnikom z Kanady w uzyskaniu jak najwyższych zysków.

Zajmiemy się całym procesem sprzedaży. Twój sukces i satysfakcja są naszymi celami od początku do końca procesu transakcji:

 • Usługa all-inclusive mająca na celu maksymalne uproszczenie procesu
 • Promujemy Twój sprzęt, obsługujemy wszelkie zapytania, przeprowadzamy aukcję oraz gromadzimy płatności i przekazujemy je w ciągu 21 dni od zakończenia aukcji (a nawet płacimy w Twoim imieniu wszelkie stosowne podatki od sprzedaży)
 • Dogłębna znajomość rynku rolniczego, która pomaga sprzedawcom uzyskać najwyższy zysk
 • Zapewniający kompleksową obsługę zespół ds. przygotowania aukcji robi zdjęcia i tworzy szczegółowe opisy maszyn i urządzeń
 • Gwarancja sprzedaży – każdy wystawiony sprzęt zostaje sprzedany w dniu aukcji

Sprzedaż nieruchomości rolnych bez obaw

Przez ponad 60 lat działalności firma Ritchie Bros. sprzedała w całej Kanadzie setki tysięcy hektarów nieruchomości. Sprzedawcy polegają na fachowej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu naszego działu ds. nieruchomości, a także na naszym niedoścignionym marketingu i możliwości docierania do nabywców nie tylko w całym kraju, ale też na świecie. To wszystko pozwala uzyskać im maksymalne zyski.

Nieruchomości

Niezależnie od tego, czy jesteś indywidualnym sprzedawcą ,czy firmą, jesteśmy gotowi pomóc Ci sprzedać nieruchomość o dowolnym rozmiarze i dowolnego rodzaju. Twój sukces jest naszym celem.

Skontaktuj się z nami, aby sprzedać maszyny

Pomagamy rolnikom w sprzedaży od ponad 60 lat

 • Oszczędność czasu, kompleksowa usługa
  Pewność sprzedaży - każdy sprzęt jest sprzedawany w dniu aukcji
 • Szeroki wybór zaplanowanych aukcji
 • Setki konkurujących ze sobą krajowych i międzynarodowych oferentów
 • Lokalni przedstawiciele ds. nieruchomości dbający o Twój sukces
 • Dział nieruchomości i pośrednictwa z wieloletnim doświadczeniem

Sprzedaj swój sprzęt. Sell your farm.

Wypełnij ten formularz lub zadzwoń 732 358 652, aby rozpocząć współpracę

*Zebrane informacje będą przechowywane zgodnie z naszym oświadczeniem o ochronie prywatności.

Potrzebujesz więcej informacji lub chcesz porozmawiać z naszym przedstawicielem? Skontaktuj się z nami >.