LICYTUJ I KUPUJ W PODRÓŻY!

PRZEGLĄDAJ.
ZNAJDUJ.
LICYTUJ.

Możesz brać udział w naszych publicznych aukcjach na żywo i kupować nowy i używany sprzęt ciężki i ciężarówki z domu, biura lub pracy. Możesz licytować, tak długo, jak długo masz połączenie.

Download on the App StoreGet it on Google Play

Wygodnie, szybko i intuicyjnie

Przeglądaj dziesiątki tysięcy przedmiotów

Urządzenia ze wszystkich sektorów, w tym budownictwa, transportu, rolnictwa, leśnictwa, górnictwa i innych, oferty zawierające szczegółowe zdjęcia i informacje.

Szybsze odnajdywanie partii

Szybsze i łatwiejsze wyszukiwanie partii na naszej aukcyjnej za pomocą funkcji wyszukiwania miejsca lokalizacji. Nasze cyfrowe mapy terenu pokażą Ci dokładną lokalizację przedmiotu, aby umożliwić Ci sprawdzenie sprzętu przed złożeniem oferty.

Licytuj w czasie rzeczywistym

Uczestnicz w aukcji stacjonarnej, korzystając z urządzenia mobilnego dzięki funkcji strumieniowej transmisji dźwięku i licytacji w czasie rzeczywistym.

Alerty inteligentne

Nie przegap zbliżającej się partii - bądź na bieżąco, śledź pojawiające się oferty i otrzymuj powiadomienia na swoje urządzenie.

Download on the App StoreGet it on Google Play

(Funkcja ta jest obecnie dostępna w języku angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim i włoskim)

Entuzjastyczne recenzje

„Dzięki niej przeglądanie aukcji Ritchie Bros na telefonie jest bardzo łatwe"

„Bardzo dobra, łatwa w nawigacji aplikacja. W końcu mogę licytować online i słyszeć słowa licytatora".

„Doskonała aplikacja dla podróżujących użytkowników. Daje dużo możliwości, wszystko można robić w czasie rzeczywistym. Przydatna, gdy nie masz pod ręką komputera".