Poszukaj oznaczenia certyfikatu IronClad Assurance dotyczącego stanu sprzętu na produkcie, który chcesz kupić

IronClad Assurance

Nasz certyfikat IronClad Assurance o stanie sprzętu potwierdza, że jeden z naszych inspektorów osobiście sfotografował i przetestował sprzęt pod kątem sprawności najważniejszych układów i podzespołów. Raport kontrolny odzwierciedla faktyczny stan urządzenia. Jeśli stan otrzymanego produktu nie jest zgodny ze stanem opisanym w naszym raporcie kontrolnym, należy skontaktować się z nami w ciągu jednego dnia rocznego od otrzymania produktu. Wnioski o rozstrzygnięcie sporu będą rozpatrywane na korzyść obu stron. Więcej informacji znajduje się w dokumencie Zasady IronClad Assurance.

Aby uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące IronClad Assurance lub złożyć wniosek, skontaktuj się z działem obsługi klienta pod numerem +1.888.433.5426.

Raporty kontrolne

Kupuj z pewnością i świadomością, że partia została poddana dokładnej kontroli przez specjalistę z branży.

Zespół specjalistów ds. kontroli

Nasz zespół składa się z ponad 250 specjalistów do spraw kontroli, którzy mogą poszczycić się ponad 20-letnim doświadczeniem w branży sprzętu i działają zgodnie z ujednoliconą, godną zaufania i spójną metodą wyceniania sprzętu.

Rzetelne raporty

Nasze raporty zawierają oceny i komentarze dotyczące systemów i podzespołów o kluczowym znaczeniu, wyniki testów funkcjonalnych oraz liczne zdjęcia. W przypadku niektórych rodzajów sprzętu raporty zawierają również laboratoryjną analizę oleju i płynów eksploatacyjnych obecnych w kluczowych podzespołach i systemach, uwzględniającą obecność zanieczyszczeń i zużycie części metalowych.

Kupuj z pewnością

Dzięki IronClad Assurance możesz mieć pewność, że raport kontrolny odzwierciedla faktyczny stan urządzenia.