Poszukaj na maszynie naklejonego certyfikatu IronClad Assurance dotyczącego stanu sprzętu, który chcesz kupić

IronClad Assurance

Nasz certyfikat IronClad Assurance o stanie sprzętu potwierdza, że jeden z naszych inspektorów osobiście sfotografował i przetestował sprzęt pod kątem sprawności najważniejszych układów i podzespołów. Raport kontrolny odzwierciedla faktyczny stan urządzenia. Jeśli stan otrzymanego sprzętu nie jest zgodny ze stanem opisanym w naszym raporcie kontrolnym, należy skontaktować się z nami w ciągu jednego dnia roboczego od otrzymania sprzętu. Wnioski o rozstrzygnięcie sporu będą rozpatrywane na korzyść obu stron. Więcej informacji znajduje się w dokumencie Zasady IronClad Assurance.

Aby uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące IronClad Assurance lub złożyć wniosek, skontaktuj się z działem obsługi klienta pod numerem +1.888.433.5426.

Raporty z inspekcji

Kupuj bez obaw, wiedząc, że Twoje maszyny zostały poddane pełnej i szczegółowej inspekcji przez eksperta branżowego.

Zespół specjalistów ds. inspekcji

Nasz zespół składa się z ponad 250 specjalistów do spraw inspekcji, którzy mogą poszczycić się ponad 20-letnim doświadczeniem w branży sprzętu i działają zgodnie z ujednoliconą, godną zaufania i spójną metodą wyceniania sprzętu.

Rzetelne raporty

Nasze raporty zawierają oceny i komentarze dotyczące systemów i podzespołów o kluczowym znaczeniu, wyniki testów funkcjonalnych oraz liczne zdjęcia. W przypadku niektórych rodzajów sprzętu raporty zawierają również laboratoryjną analizę oleju i płynów eksploatacyjnych obecnych w kluczowych podzespołach i systemach, uwzględniającą obecność zanieczyszczeń i zużycie części metalowych.

Kupuj bez obaw

Dzięki IronClad Assurance możesz mieć pewność, że raport z inspekcji odzwierciedla faktyczny stan sprzętu.