Pojawi się wiele marek i modeli

Weź udział w najbliższych aukcjach Ritchie Bros. w Europie, aby kupić vany, których potrzebujesz. Jest to proste i wygodne

  • Znajdź jeden lub kilka vanów, które Ci się podobają
  • Zapoznaj się ze zdjęciami i informacjami szczegółowymi online
  • Sprawdź je i przetestuj na placu aukcyjnym
  • Zarejestruj się, aby licytować na miejscu, online w czasie rzeczywistym lub przez pełnomocnika
Szukaj vanów w katalogu aukcyjnym

Volkswagen, Ford, Renault, Mercedes-Benz, Fiat, Iveco i wiele innych Twoich ulubionych marek. Czy chcesz kupić jeden lub kilka samochodów dostawczych? W trakcie najbliższych aukcji Ritchie Bros. w Europie w ofercie pojawi się wiele marek i modeli. Znalazłeś coś, co Ci się podoba? Aby zyskać dodatkową pewność, przyjdź i pooglądaj je osobiście na naszym placu w przededniu aukcji. Wszystkie pozycje sprzedajemy w dniu aukcji, bez minimalnych ofert i zastrzeżonych cen. Możesz bez obaw licytować vany, które potrzebujesz, wiedząc, że to kupujący, a nie sprzedający, ustalają ceny na naszych aukcjach.

Oferta zmienia się często, więc zaglądaj tutaj lub utwórz darmowe konto online i ustaw powiadomienia emailowe, aby dowiedzieć się kiedy do najbliższej aukcji dodawane sa nowe przedmioty.

Jesteś zainteresowany zakupem?

Jesteś zainteresowany zakupem?

Dowiedz się więcej na temat licytowania na naszych aukcjach

Jesteś zainteresowany sprzedażą?

Jesteś zainteresowany sprzedażą?

Ritchie Bros. może sprzedać Twój ciężki sprzęt i samochody dostawcze—łatwo i szybko. Umieść przedmioty na najbliższej aukcji i sprzedaj osobie oferującej najwyższą cenę.

Utwórz darmowe konto, aby uzyskać dostęp do wyników aukcji z 2 lat, w tym cen sprzedaży samochodów dostawczych i ciężarowych.