To co najlepsze w obu światach – place aukcyjne + licytacje online

Ritchie Bros. prowadzi regularne aukcje na żywo w ponad 40 stałych kompleksach aukcyjnych na całym świecie z licytacją zarówno na placu aukcyjnym, jak i online. Uzyskujemy sprzęt od wielu różnych sprzedawców, a następnie sprzedajemy go w dniu aukcji, przyciągając nabywców z całego świata. (Prowadzimy również wiele aukcji na tymczasowych placach aukcyjnych).

Wszystko, co dotyczy naszych skutecznych i profesjonalnych aukcji, naszych usług oraz najwyższej klasy kompleksów, zostało zaprojektowane tak, aby ułatwić biznes sprzedawcom i kupującym oraz przyciągnąć jak najwięcej oferentów – co oznacza lepsze zyski przy sprzedaży twoich maszyn.
Tom Stevenson - Hub Equipment (Toronto, ON)

Nikt nie łączy licytowania przez internet ze sprawdzonym uczestnictwem w aukcji na miejscu tak, jak Ritchie Bros."

Miłość do urządzeń sprawiła, że Tom Stevenson porzucił karierę na Bay Street i wrócił do znanej firmy swojego ojca, zajmującej się wynajmem w Ontario w Kanadzie. Podobnie jak wcześniej ojciec, Tom wierzy, że dzięki Ritchie Bros. ma lepszy dostęp do rynku globalnego.

Doug Heritage - Miller Farm Equipment (Moosomin, SK)

„Jest czytelna i uporządkowana z punktu widzenia kupujących oraz daje pewność transakcji sprzedającym. To aukcja z prawdziwego zdarzenia!"

Od roku 1924 firma Miller Farm Equipment zajmuje się sprzedażą nowych i używanych urządzeń rolniczych na rzecz kanadyjskich farmerów.  Obecnie Doug Heritage i Kevin Miller prowadzą jedno z największych przedstawicielstw Case IH w Ameryce Północnej. Gdy rynek lokalny nie był w stanie przyjąć używanego sprzętu firmy Miller Farm, Doug i Kevin zwrócili się do Ritchie Bros. Auctioneers.

Place aukcyjne mające na celu zachęcenie kupujących

 • Wszystkie nasze stałe place aukcyjne znajdują się w pobliżu głównych autostrad, portów i lotnisk, co przekłada się na łatwy dostęp i transport sprzętu, jak również hotele i inne usługi.
 • Wygodne, nowoczesne zaplecze aukcyjne z cateringiem, bezpłatnym WiFi i innymi wygodnymi usługami
 • Pełny serwis, najnowocześniejsze zakłady odnawiania maszyn
 • Bezpieczne place do przechowywania sprzętu i inspekcji przez kupujących
 • Kupujący mogą testować, sprawdzać i porównywać sprzęt od wielu różnych sprzedawców w jednym dogodnym miejscu

Aukcje na żywo przyciągają kupujących na placu i online

W dniu licytacji sprzęt mobilny przejeżdza przez rampę przed tłumem oferentów na placu aukcyjnym; kupujący mogą wygodnie usiąść w środku i zobaczyć każdy sprzęt podczas jego sprzedaży. Sprzęt stacjonarny jest sprzedawany na zewnątrz na placu lub w teatrze przy użyciu naszych ekranów Wirtualnej Rampy do wyświetlania sprzętu.

Oferenci online biorą udział w aukcjach w czasie rzeczywistym, aktywnie konkurując z kupującymi na miejscu – każdy wie, że ma tylko jedną szansę na zakup, ponieważ każdy sprzęt zostaje sprzedany w dniu aukcji osobie, która zaoferuje najwyższą cenę.
 
A każda aukcja Ritchie Bros. bez ceny minimalnej jest prowadzona przez doświadczonych, profesjonalnych licytatorów, którzy pracują nad tym, aby uzyskać dla ciebie jak najlepsze zyski.

Aukcje publiczne na żywo bez ceny minimalnej generują najlepsze wyniki dla sprzedawców

 • Bezpłatne, bezpieczne przechowywanie – oszczędność pieniędzy i miejsca
 • Oszczędność czasu, bezproblemowość – zajmujemy się wszystkimi zapytaniami kupujących i inspekcjami
 • Większa konkurencja – większość ludzi nadal woli osobiście kontrolować zakup i wziąć udział w licytacji, zwłaszcza w przypadku sprzętu o dużej wartości
 • Większa liczba użytkowników końcowych – osoby, które pracują ze sprzętem, są bardziej skłonne do osobistego licytowania i płacenia więcej za potrzebny im sprzęt
 • Bardziej pewni siebie nabywcy na miejscu – zainteresowani nabywcy mogą podczas licytowania sprawdzić na miejscu sprzęt i zobaczyć jak działa
 • Bardziej pewni siebie kupujący online – kupujący online wiedzą, że konkurują z ludźmi, którzy widzieli i przeprowadzili osobiście inspekcję sprzętu
 • Odnawianie/renowacja na placu – możemy przed aukcją oczyścić, pomalować i naprawić sprzęt, co może ci pomóc w uzyskaniu lepszych wyników sprzedaży
Dowiedz się, ile warte są twoje maszyny

Dowiedz się, ile warte są twoje maszyny

Utwórz bezpłatne konto lub zaloguj się, aby zobaczyć ceny sprzedaży sprzętu z ostatnich dwóch lat.

Jesteś zainteresowany sprzedażą maszyn?

Skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia darmowej wyceny, bez zobowiązań.