Dowiedz się więcej na temat:

  Utwórz konto na naszej stronie internetowej już dziś – usługa jest bezpłatna. Konto umożliwia pelny dostęp do wszystkich funkcji i usług naszej strony internetowej.

  Utwórz konto

  Zachowane efekty wyszukiwania oraz listy obserwowanych pozycji

  Właściwości konta w postaci zachowywania efektów wyszukiwania, osobista lista obserwowanych pozycji oraz powiadomienia pocztą elektroniczą pomogają oszczędzać czas konieczny w przypadku wyszukiwania urządzeń i informacji. Więcej informacji na temat zachowanych wyników wyszukiwania oraz list obserwowanych pozycji.

  Bezpłatne wyniki aukcji

  Posiadacze kont mogą mieć dostęp do cen sprzedaży ponad 500 000 pozycji sprzedanych w ramach naszych aukcji w ciągu ostatnich dwóch lat. Więcej informacji na temat wyników aukcji.

  Licytowanie online w czasie rzeczywistym

  Posiadacze kont mogą mieć dostęp do cen sprzedaży ponad 500 000 pozycji sprzedanych w ramach naszych aukcji w ciągu ostatnich dwóch lat. Więcej informacji o licytacji w trybie online.

  Broszury oraz newslettery rozsyłane pocztą elektroniczną

  Firmy wielozakładowe, jedno konto Zapisz się do swojego konta podając adres e-mailowy i hasło, a następnie dodaj nowe konta w Moim Profilu.

  Firmy wielozakładowe, jedno konto

  Firmy wielozakładowe, jedno konto Zapisz się do swojego konta podając adres e-mailowy i hasło, a następnie dodaj nowe konta w Moim Profilu.

  Załóż bezpłatne konto

  Bezpłatne konto daje Państwu dostęp do wszystkich funkcji naszej strony internetowej:

  • Licytowanie online
  • Wyniki aukcji
  • Osobista lista obserwowanych pozycji
  • Zachowane wyszukiwanie
  • Powiadomienia e-mailem i nie tylko

  Prosimy o kontakt z Obsługą Klienta.

  Aby skontaktować się z przedstawicielem ds. obsługi klienta, prosimy zadzwonić pod następujące numery w odpowiednich krajach:

  Polska +48.660.797.300
  USA i Kanada
  1.800.211.3983
  Europa
  +31.765.242.600
  Bliski Wschód
  +971.4.812.0600
  Międzynarodowy
  +1.778.331.5939

  Lub przyślij e-maila w celu uzyskania pomocy.