Zabezpiecz się przy pomocy niedrogiego ubezpieczenia od wszelkich rodzajów ryzyka

Ubezpieczenie

Upewnij się, że jesteś chroniony przed skutkami finansowymi uszkodzenia lub utraty ,,mienia'', gdy twoje aktywa znajdują się w drodze lub są przechowywane na placu aukcyjnym: zainwestuj w globalne ubezpieczenie cargoorazubezpieczenia mienia na miejscu.

In transit or on site – you're covered

Ubezpieczenie jest dostępne w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie, Australii i Panamie. Zobaczzakres i stawki ubezpieczenia mienia w kompleksie aukcyjnym.

Wyjątkowe stawki dla klientów Ritchie Bros.

Ustanowiliśmy specjalne programy ubezpieczeniowe z firmą Marsh, światowym liderem w zakresie ubezpieczeniowych usług brokerskich i doradztwa w zakresie ryzyka oraz z Australian Risk Applications. Skorzystaj z niedrogich, wyjątkowych stawek ubezpieczeniowych, zapewniając sobie pełną ochronę sprzetu przed zniszczeniem bądź utratą.

Globalne ubezpieczenie cargo

Ubezpieczenie cargo chroni Państwa sprzęt przed uszkodzeniem lub stratą w drodze do kompleksu aukcyjnego Ritchie Bros. lub gdy go opuszcza.

Korzyść wynikająca z ochrony przed każdym rodzajem ryzyka, ,,od drzwi do drzwi", jakiej nie zapewnia standardowe ubezpieczenie przewoźnika. Ubezpieczenie obejmuje wszystkie rodzaje tranzytu wiążące się z przemieszczaniem Państwa sprzętu.

Ubezpieczenie mienia w kompleksie aukcyjnym

Ubezpieczenie mienia w kompleksie aukcyjnym chroni Państwa sprzęt, gdy znajduje się on w kompleksie aukcyjnym, przed aukcją lub po jego zakupieniu.

Istnieje wymóg posiadania ubezpieczenia sprzętu przez właścicieli, gdy znajduje się on na terenie kompleksu aukcyjnego Ritchie Bros. Nasz dogodny program ubezpieczeniowy ułatwia uzyskanie ochrony, której Państwo potrzebują za rozsądną cenę.

Więcej na temat ubezpieczeń

Prosimy o kontakt z administratorem gwarancji w celu zgłoszenia roszczenia: