Do rozpoczęcia licytacji wymagana jest wpłata wadium Zakończono rejestrację w celu wzięcia udziału w licytacji Odmówiono rejestracji w serwisie. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z działem obsługi klienta pod adresem csg@rbauction.com. Teraz na żywo Przejdź do aukcji na żywo Przejdź do aukcji w trybie podglądu Wejdź na Aukcję Czasową Rejestruj Wpłać wadium Transmisja nie rozpoczęła się Transmisja zakończyła się /heavy-equipment-auctions/ring-coverage-details?eventId=2017311&a=bid /heavy-equipment-auctions/ring-coverage-details?eventId=2017311&a=view /heavy-equipment-auctions/ring-coverage-details?eventId=2017311&a=tal /online-bidding-registration?eventId=2017311 /myaccount/-/speedy-today-auction/2017311 ${loc.onboardingMsgHeadingTxt} ${loc.onboardingMsgDescriptionTxt} ${loc.onboardingMsgEasierToFindTxt} ${loc.onboardingMsgAuctionSiteTxt} ${loc.onboardingMsgBiddingInfoTxt} ${loc.onboardingMsgBookmarkTxt} Udało Ci się wylicytować partie ({0})!

Aukcja w Tampere, Finlandia została przesunięta na środę 25 października i będzie przeprowadzona online przez platformę IronPlanet

Sprawdź katalog na stronie IronPlanet

W przypadku pytań prosimy o kontakt z pracownikami kompleksu aukcyjnego pod numerem +358.40.534.3333

Aukcja Internetowa IronPlanet
Tampere, FIN

środa 25 paź, 2017
Rozpoczęcie 11:00 AM ({0} {1} twoja strefa czasowa)

Licytacja online rozpocznie się o godzinie 11:00 AM w miejscu prowadzenia aukcji

Ritchie Bros. Auctioneers
Realparkinkatu 1, Lempäälä, Tampere, FIN 37570
Telefon. +358.40.530.9593
Mapy i dojazd Mapy i dojazd

Potrzebujesz finansowania?

Uzyskaj wstępne zatwierdzenie

Aukcja Internetowa IronPlanet
nowe rozwiązanie Ritchie Bros.

Przygotuj się na kolejną comiesięczną aukcję Internetową już 25 października prowadzoną przez IronPlanet - nasze nowe rozwiązanie kupna i sprzedaży. Znajdź w katalogu to, czego potrzebujesz i licytuj online maszyny budowlane, samochody ciężarowe, urządzenia i części.
Zarejestruj się już teraz na stronie IronPlanet.

Zarejestruj się teraz

Kupuj z pewnością: wszystkie urządzenia sprzedawane w ramach aukcji Internetowej IronPlanet posiadają pełne, szczegółowe raporty z inspekcji przeprowadzonych przez ekspertów z branży i wiele z nich posiada gwarancję IronClad Assurance.

Przygotuj się do aukcji

Rejestracja w celu złożenia oferty

Jeśli chcesz licytować osobiście na miejscu aukcji, sprawdź poniżej, o której rozpoczyna się rejestracja w obiekcie aukcyjnym. Jeśli chcesz licytować online, teraz zarejestruj się do licytacji online. Uwaga: może wystąpić konieczność złożenia zwrotnej kaucji.

Podgląd sprzętu

Przeglądaj szczegółowe informacje na temat sprzętu oraz zdjęcia online. W obiekcie aukcyjnym można również przetestować i dokonać oględzin sprzętu lub wysłać tam kogoś w swoim imieniu. Pamiętaj, każda pozycja jest sprzedawana w stanie, w „jakim jest", „w miejscu, w którym się znajduje".

Sprawdź program, a potem licytuj!

Sprawdź program aukcji przed dniem aukcji, aby się dowiedzieć kiedy i gdzie odbędzie się licytacja. Zarejestruj się online lub przyjedź na miejsce aukcji wcześniej—Nie chcesz przecież niczego przegapić!

Rejestracja i licytowanie

Dowiedz się więcej na temat miejsca prowadzenia aukcji, odwiedzając witrynę Tampere, FIN

Godziny i rejestracja

Regularne godziny pracy
Mon - Fri, 8am - 5pm

Otwarcie
October 23 - 25, 9:00 am - 5:00 pm


Data zabrania / usunięcia: Equipment at the auction site must be picked up by Wed, November 15th.

Mapy i dojazd

Mapa miejsca aukcji

Pokaż na mapie

Street View Zobacz w Google Maps
  • Plac aukcyjny
  • Centrala aukcji

Uzyskaj środki finansowe na aukcję

W większości obszarów oferujemy elastyczne opcje finansowania i leasingu.

Sprawdź ceny sprzedaży w przeszłości

Przed dokonaniem zakupu lub sprzedaży, utwórz konto i sprawdź wyniki ostatniej aukcji—ponad 780 000 wystawionych pozycji!

Sprzedawaj na tej aukcji

Bez względu na wielkość Państwa firmy, możemy pomów w sprzedaży — w sposób szybki, skuteczny i bezproblemowy